skczen

Baška VodaChorvátsko | 23.04.2018

Chorvátsko – na úpätí hory Biokova a hrane krištáľového Jadranského mora, nájdete mesto Baška Voda. Táto bývalá rybárska dedina sa vďaka svojim plážam, borovicovým lesom a okoliu stala populárnou turistickou destináciou. Môžete si odpočinúť na plážach alebo sa vydať na príjemnú túru do hôr. Navštívte taktiež dediny, nachádzajúce sa v tesnej blízkosti Bašky – dedina Bast a Topici známe pre svoje domáce výrobky (syr, prosciutoo a chlieb). Vydajte sa tiež na prechádzku do Promajny, malej rybárskej dediny. Ale toto miesto nie je iba o slnku, čistom mori a nádherných plážach. Nachádza sa tu tiež veľa historických pamiatok. Prvou verejnou budovou v celom okolí bol barokový kostol sv. Lovre postavený v roku 1750. Navštívte tiež kostol sv. Roka, archeologické múzeum zbierok, Malakologické múzeum a galériu.
Navštívte toto božské miesto a pozrite sa na našu ponuku nehnuteľností na predaj a ubytovanie: http://www.jadran-reality.sk/vyhladavanie?q=Ba%C5%A1ka+Voda


Copyright © 2013 - 2018 Jadran Reality, s.r.o., Powered by Digitální agentura DIGISHOCK

Táto stránka v rámci poskytovania služieb využíva cookies, pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viacej informácií, vrátane informácii o ich odstránení a vypnutí nájdete tu.